Lider osgb

Ortalama Üye Değerlendirisi:
5/5,
 • Faaliyet Yerleri:
  • İstanbul
  İnsanın dünyanın neresinde hangi çalışma koşullarında yaşarsa yaşasın, gerekli sağlık ve iş güvenliği önlemleri alınmış güvenli bir ortamda çalışmalarını sürdürme hakkına sahiptir.

  İş veren ve emek işçilerinin iş ortamında yaşadığı sorunların, tehlikelerin, sağlık sorunlarının farkındayız. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunuyla birlikte sosyal bir sorumluluk olan iş güvenliği çalışmaları zorunlu hale gelmiştir. Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak sizlere kuralcı yaklaşımlar yerine çözümcü yaklaşımlar getirmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzman ve tamamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından geçerli sertifikaya sahip ekibimizle hizmet vermekteyiz.

  Firmamız, İş Sağlığı ve Güvenliği anlanında her hizmeti vermekte olup Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık Güvenlik Birimi lisansı almıştır. Hizmetlerini İSO 9001 ve İSO 18001 OHSAS kalite standartlarında sürdürmektedir.

  Misyonumuz:

  Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği bilincini yerleştirmek, tüm işverenlerin ve işçilerin sağlıklı ve güvenli bir ortak çevrede buluşmalarını sağlamaktır.

  Vizyonumuz:

  Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmet standardını korumak, kaliteli ve özverili hizmet çalışmalarını tüm üretim ve hizmet sektörüyle tanıştırmak.

  Belgelerimiz:

  [​IMG]
 • [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
 • Adres:
  İçerenköy Mah. D.Yolu Cad. No:18 Kutay İş Mrkz. B Blok K.:4 D.:10
  ATAŞEHİR
  İSTANBUL

  e-Posta:info@liderosgb.com
  Telefon:+90 216 632 8 632
  Faks:+90 216 631 31 58

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.