8. Isg Konferansı Katılımları Hakkında ( Başvuru Süreleri Doluyor)

Konu, 'Bakanlık Duyuruları' kısmında Ali KİLCİ tarafından paylaşıldı.

1. Ali KİLCİ

Ali KİLCİ İ.G.U. - T.M.G.D. Yönetim Grubu

8. İSG Konferansına katılacak kişilerin aşağıdaki bilgileri dikkate alarak başvurularını erken yapmaları hakkında hatırlatmadır.

Yurtiçinden katılacak katılımcılar için

Erken Online Kayıt Ücreti : 200 TL (01.01.2016-31.03.2016)

Online Kayıt Ücreti : 300 TL (01.04.2016-05.05.2016)

Yerinde Kayıt Ücreti : 400 TL (07.05.2016-10.05.2016)

Konferans kayıt ücreti içeriği;

• Bütün oturumlara katılım,
    • Konferans dokümanları,
    • Konferans materyallerini(kalem, not defteri vb.) içeren konferans çantası,
    • Konferans takvimi boyunca öğle yemekleri ve çay-kahve ikramları,
    • Açılış Seremonisine katılım,
    • KDV Dahildir.
    İade Koşulları:

• Katılımcı konferansa katılmaktan vazgeçmesi durumunda, en geç 20 Nisan 2016 tarihine kadar İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne iade başvurusu yapması halinde katılım ücreti hesaplarına iade edilecektir.
    • İade işlemleri konferans bitiminden 1 ay sonra konferans internet sayfasında yapılacak duyurular doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
    Eğitim Katılım Ücretleri

Yurtiçi katılımcılar : 100 TL

Yurtdışı katılımcılar : 100 $

• Kurslar, en az 12 kişi başvurması halinde düzenlenecektir. Her kurs için en çok 30 katılımcı katılabilecektir.
    • İptal olan eğitimler hakkında konferans öncesi bilgilendirme yapılacaktır.
    • İptal olması halinde eğitim ücretleri katılımcılara iade edilecektir.
    • İade işlemleri konferans bitiminden 1 ay sonra konferans internet sayfasında yapılacak duyurular doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
    • Konferans kapsamında düzenlenecek olan teknik turlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Konferans teknik tur kontenjanları sınırlıdır.
    • Ücretlere KDV Dâhildir.

Musa Kamil Ekin ve Enver Çığşar bunu beğendi.