• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Bu Mudur ?

Minare tepesinde yıkım yapan işçi şok etti
Samsun'da bir caminin yeniden yapım inşaatında bir işçinin, üzerinde olduğu minareyi balyozla kırdığı görüntülendi.

minare-yikim_9595.jpg

Bafra İlçesi İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan 500 kişilik İsmet Paşa Camisi yerine 2 bin kişilik cami yapılması için müftülük tarafından yıkılmasına karar verilince, yıkıma başlandı. Minarenin yıkılması sırasında ilginç bir olay yaşandı. Minarenin en üst kısmına çıkan bir kişi hiçbir güvenlik önlemi almadan balyozla üzerinde durduğu beton minare duvarını yıkmaya çalıştı. İşçinin ayakta durduğu beton duvarı metrelerce yükseklikte balyozla yıkmaya çalıştığını görenler hayrete düştü.

Sinop'un Boyabat İlçesi'nden tedavi olmak için Bafra İlçesi'ne gelen Metin Şehitoğlu isimli vatandaş, işçinin yaptığı çalışmayı tesadüfen görüp, yaşananları cep telefonunun kamerasıyla kaydetti. İlginç yıkımı gören çevredeki vatandaşlarda şaşkınlık yaşadı.

minare-yikim_9121.jpg

aslında bu kareler çok fazla diyorum insan tv izlemiyor mu diyeceksiniz tv le ne alaka gazete okumuyor mu bu insanlar kör mü yoksa sağır mı hiçbir olaydan ders almıyorlar biri ölüyor diğeri niye ölmüş demiyorum onun yaptığının aynısını yapıyor 'zihniyet' değişmedikten sonra bu kareleri çok görürüz paylaşım için teşekkürler

Evet bunun gibi karelerden çok fazla var. Bu konu çalışanların, işverenlerin zihniyeti yanında halkımızın bilinçlenmesi de önemli. Bu tip olayları benim başıma gelmedi ya kimin başına gelirse gelsin mantığı ile bakarsak 1 adım bile yol alamayız