• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Iş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimleri Bilgileri Ve Başvuru Şartları

Burak Tuna

Kayıtlı Üye
Sertifika
A Sınıfı
Firma
Bireysel
İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimleri Bilgileri ve Başvuru Şartları

İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimine başvuruda yapılması gerekenler aşağıda belirtilmiştir. Başvurunuzu eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriniz, aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimi Esasları:

- (A) (B) (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olanlar, belge tarihi itibariyle 5 yılda bir yenileme eğitimi alması gereklidir.

- Yüz yüze eğitim (30 saat) ÇASGEM’de gerçekleştirilecektir. (Adres: Yunus Emre Mah. Kübra Sok. No:1 Pursaklar/ANKARA)

- Yüz yüze eğitim günde 6 saat olarak gerçekleştirilecektir.

- Yüz yüze eğitim ders programı kesin kayıttan sonra e-posta aracılığıyla katılımcılara iletilecektir.

- Eğitim boyunca aynı adreste bulunan sosyal tesislerimizde konaklamak isteyenler; 0312 527 51 28/5000 ı arayıp rezervasyon yaptırabilirler.

Başvurudan önce bilinmesi gerekenler:

- Başvurular yalnızca e-posta yoluyla alınacaktır.

- Elden, posta, kargo yoluyla, telefon veya faks aracılığıyla başvuru kabul edilmeyecektir.

- Aşağıdaki belgeleri taratıp A4 olarak PDF formatında dosya adı “başvuracak kişinin adı, soyadı ve belge adı” olacak şekilde kaydediniz.

- Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.

Başvuru için gerekli belgeler:

1- Başvuru dilekçesi: Dilekçedeki bilgiler sizinle iletişime geçmek ve işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanılacağından istenen tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz olarak, bilgisayar ortamında doldurunuz ve yazdırarak imzalayınız. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

2- Geçerli (C) veya (B) veya (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi, (30 Haziran 2012 tarihli ve 28339 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun Geçici 5 inci maddesi gereğince değiştirilmiş şekliyle. Belgesini değiştirmek üzere Bakanlığa müracaat etmiş olan kişilerin başvuruları (bu durumu bir dilekçeyle bildirdikleri takdirde) kabul edilecektir.) Eğitime gelirken uzmanlık belgesinin aslını getiriniz.

3- Diploma: Diploma ya da geçici mezuniyet belgesi. Aslını eğitime geldiğinizde ibraz ederseniz eğitim kurumumuz “ASLI GİBİDİR” onayını yapar. Ya da ıslak mühür ve imzalı noter onaylı suret.

4- Nüfus kayıt örneği/Nüfus Cüzdanı: Diploma/geçici mezuniyet belgesi ile Nüfus Cüzdanınızda ad, soyad farklılığı var ise değişikliği belirtir Nüfus Kayıt Örneği/Nüfus Cüzdanı.

5- Eğitim Ücret Dekontu (Kesin kayıt aşamasında e posta ile göndermeniz istenecektir)

Başvuru:

Başvuru Dilekçesi, Geçerli (C) veya (B) veya (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi ve Diploma/Geçici Mezuniyet Belgesi ni dosya olarak toplamda 3 ek olacak şekilde e-posta’ya ekleyerek, konu kısmına adınızı soyadınızı yazıpcasgembasvuru@gmail.com adresine gönderiniz. (Bu e-posta adresi yalnızca başvuru için kullanılmaktadır. Başvuru haricindeki e-postalar dikkate alınmayacaktır.)

Başvurularınız değerlendirilerek en yakın sürede cevaplandırılacaktır.

Eğitim Ücreti 885 TL (%18 KDV dahil fiyatıdır.)

ÇASGEM Döner Sermaye İşletmesi banka hesap bilgileri:
Vakıflar Bankası
Pursaklar Şubesi (Şube Kodu: 0479)

IBAN: TR9300 0150 0158 0072 9977 4008

ÇASGEM Döner Sermaye İşletmesi Saymanlığı
Vergi Dairesi: Dışkapı v.d.
Vergi no: 227 005 49 87

Telefon: 0312 594 15 05 -06

Faks : 0312 527 51 23

Mail: casgemisg@gmail.com

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!