Isg - Iş Sağlığı Güvenliği Saha Notu Alma Ve Otomatik Rapor Yaratma Uygulaması

Konu, 'İyi Uygulamalar' kısmında Hakan Turan tarafından paylaşıldı.

?

İsg Saha Uygulamasına ihtiyacınız varmı?

1. Var

oy sayısı 7
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Hakan Turan

Hakan Turan isgTR Üyesi

Merhabalar,

İSG uzmanları için saha raporlama işlerini kolaylaştıracak faydalı bir uygulama geliştirdik.

İSG Rapor uygulaması saha denetim notlarınızı kolayca almanızı ve otomatik rapor yaratmanızı sağlayan bir uygulamadır. Normalde saatler süren rapor yazma işlemini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

İOS platformlar için indirme linki. Henüz Android uygulaması geliştirilmemiş. Şunuda belirtim, henüz geliştirilme aşamasında. Sorusu olanlar, talepleri olanlar buraya yazabilir.

AppStore Linki:

http://bit.ly/İsgTurkiyeAPP

//

Ne İşe Yarar ?

İSG Uygulaması, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları için yapılmış olup saha raporlarını hızlı ve verimli bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Uygulama sayesinde İSG uzmanı çalıştığı şirketleri ve bu şirketlere bağlı şubeleri yönetebilir. Bu şirketlerdeki yetkili kişilere kolayca ulaşabilir ve geriye dönük raporları görebilir.

İSG uzmanları saha çalışmalarının yaparken uygulama aracılığıyla raporlarını hızlı bir şekilde oluşturur ve anında yetkili kişiye e-posta ile gönderebilir.

AppStore linki:

http://bit.ly/İsgTurkiyeAPP

Fatma Gül Es ve Musa Kamil Ekin bunu beğendi.
  2. Hakan Turan

Hakan Turan isgTR Üyesi

Arkadaşlar merhaba, uygulamayı yükleyip kullanan arkadaşlar varmı? Uygulama geliştirme aşamasında olduğu için erken geri bildirimleriniz bu konuda çok önemli. Eksik gördüğünüz, olmasını istediğiniz durumlar var ise belirtebilirsiniz. Sonuçta bu işi yapan uzmanlar olarak saha uygulaması hepimiz için kolaylık sağlayacaktır.

3. Ali KİLCİ

Ali KİLCİ İ.G.U. - T.M.G.D. Yönetim Grubu

Android uygulaması olmadığı için bakamadım. Uygulama hazırlanırsa deneyeceğim.

4. Hakan Turan

Hakan Turan isgTR Üyesi

Merhaba Ali bey, Android uygulaması şuan için geliştirme aşamasında. Fakat, iOS platformunda tüm eksik görülen yerleri belirleyip, isg uzmanlarının istek ve taleplerini değerlendirdikten sonra Android versiyonunu markete çıkarmayı düşünüyoruz. O yüzden forumda tüm isg uzmanlarından geri bildirimlerde bulunmalarını rica ediyoruz. Şuanda aldığımız geri bildirimler sonucunda birçok noktalar düzenlendi ve yeni sürümü markete gönderildi. Bir sonraki güncellemede buradan gelen talepler değerlendirilip geliştirilecektir. Lütfen sizlerde Android uygulamasında sorunsuz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulama istiyorsanız, sizlerden ricamız geçici olarak bir iPhone cihazında uygulamayı test edip, C sınıfı uzmanı olarak eksik gördüğünüz yerleri bizlerle paylaşmanızdır. iyi forumlar.

5. Ali KİLCİ

Ali KİLCİ İ.G.U. - T.M.G.D. Yönetim Grubu

İphone bulduğum zaman deneyeceğim. :harika:

6. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es isgTR Üyesi

Eminim fazlasıyla işime yarayacak kendi adıma fakat işte Android olması lazım :S