• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sizlerden Yorum Bekliyorum

Musa Kamil Ekin

Yönetim Grubu
Sertifika
C Sınıfı
Firma
BelKo ltd.şti.
"Kimse ekmeğini kazanma uğruna canından olmamalı."
Yukarıdaki cümle sizlere ne çağrıştırıyor.

Ben şahsi düşüncem ekmek kavgasının olduğu her ortamda herşeyin olması mümkündür.İş kazasıda geçirebilirsin ölümle de sonuçlanabilir.İşsizliğin bile önüne geçilemez.Yukarıdaki cümleyi anlam itibari ile uygulamaya çalışırsak "Ekmek elden su gölden" durumu ortaya çıkar.
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

Ekmek kavgasının olduğu her yerde herşey mümkündür doğru bunu genel olarak kaza durumu diye tanımlasak yerinde olacaktır. Fakat hepiniz bildiği üzere kazalar büyük ölçüde önlenebilir yani kimsenin canından olmasına gerek yoktur.

Bunu ihtimal dahilinde bile değerlendirmek başlanan mücadeleyi kaybettiğimizin resmidir.

Önlemler alındıktan sonra zaten %2 harici hepsini önleyeceğiz. Yani bu durumda ekmek elden su gölden olmayacak ve çalışan canından olmayacak. Fatih beye katılıyorum.