Yine Iş Kazası, Yine Ölüm...

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Ali KİLCİ tarafından paylaşıldı.

1. Ali KİLCİ

Ali KİLCİ İ.G.U. - T.M.G.D. Yönetim Grubu

Ankara'da çimento fabrikasında patlama: 3 ölü, 2 yaralı

ankarada-cimento-fabrikasinda-patlama-3-olu-2-yarali,hbvSL4Tcrkq1Q5Mj-UT5Vw.jpg
    Ankara Kazan'da bir çimento fabrikasında meydana gelen patlamada, 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Kazan ilçesi Saray mahallesindeki bir çimento fabrikasında henüz belirlenemeyen nedenle patlama meydana geldi.

İlk bilgilere göre, 3 kişi yanarak hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Patlamada hayatını kaybedenlerden birinin fabrikanın müdür yardımcısı olduğu öğrenildi.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin durumunun da ağır olduğu kaydedildi.

İSİMLER BELİRLENDİ

Ankara'da çimento fabrikasındaki patlamada ölen 3 kişinin kimliği belirlendi.

Kazan ilçesi Saray Mahallesi'ndeki patlamada hayatını kaybedenlerin, fabrikanın genel müdür yardımcısı Orhan Özer, üretim şefi Haluk Bilge ve işletme personeli Bayram Altın, yaralanan 2 kişinin de Yasin Yıldırım ve Enis Oymak olduğu tespit edildi.

ankara-patlama-2-15-05-24,K7KuY7BVeky9SfokdhBA9w.jpg

Enver Çığşar bunu beğendi.
  2. Musa Kamil Ekin

Musa Kamil Ekin Yönetim Grubu

Allah vefat edenlerin ailelerine sabırlar versin, başları sağolsun. Patlamanın neden kaynaklandığı belli olduğunda bizimlede paylaşırmısınız...

Ali KİLCİ ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Ali KİLCİ

Ali KİLCİ İ.G.U. - T.M.G.D. Yönetim Grubu

Tabiki de paylaşırım. Şuan benim düşüncem toz patlamasından kaynaklandığıdır.

Musa Kamil Ekin bunu beğendi.