iRapor 1.5

irapor

Etiketler:
 1. Fatih Özcan
  iRapor Android uygulaması iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının işini kolaylaştıran, zamandan tasarruf yapmasını sağlayan mobil uygulamadır.

  Uygulama ile firmaları , şubeleri ve kişileri çeşitli bilgiler ile kayıt altına alıp firma takibi yapabilirsiniz.Uygulama ile 300 maddelik hazır kontrol listesi ile kontrol listesi yapıp seçilen firmalara ve eposta adreslerine pdf formatında eposta gönderebilirsiniz.

  Uygulamanın bir diğer önemli özelliği fotoğraflı saha gözetim raporu hazırlama dır ,bu özellik ile ister hazır çekilmiş fotoğrafları galeriden çekip ister direk kameradan fotoğraf çekerek sonrasında çekilen fotoğrafın altına tavsiye ve önerilerinizi yazarak son olarak da uygulama içinde kayıtlı olan tüm yasal mevzuatlar içinden gerekli dayanak ve yasal maddeleri rapora ekleyerek saha gözetim raporunu hazırlamış olursunuz daha sonra da epostala butonuna tıklayarak yaptığınız rapor hem kendi eposta adresinize hem gerekli firmaların eposta adresine pdf formatında belirli bir şablonda gönderilmiş olacaktır.

  iRapor uygulaması ile gördüğünüz riski yada uygunsuz bir durumu kaliteli bir şekilde raporlamanız sadece 45 saniyenizi alacaktır.
  Aynı zamanda tüm mevzuatı da güncel bir şekilde takip edip yasa ve yönetmeliklere çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.
  iRapor ile rapor hazırlamak eziyet olmaktan çıktı ve artık akşam evinize geldiğinizde ailenize ve kendinize ayıracağınız vakti işinize ayırmayacaksınız.Sizlerin desteğiyle gerekli tüm ek özellikler eklenecektir.

  Kampanya dönemleri dışında satış fiyatı toplamda 99 TL olan uygulamamız en az 5 yıllık sınırsız kullanım hakkı ile sizin olacaktır . Hiçbir rapor ve firma ekleme sınırı olmadan kullanabilirsiniz. Saatlerinizden tasarruf sağlayacak raporlamayı keyifli hale getirecek bu uygulamanın aylık ücreti ise 1.65 TL gibi komik bir rakamdır.

  Tüm sorularınız ve iletişim için lütfen Facebook sayfamızı takip ediniz.
  https://www.facebook.com/irapor
  Musa Kamil Ekin bunu beğendi.

Recent Reviews

 1. Anonymous
  Anonymous
  5/5,
  Sürüm: 1.5
  saha gözetim ve check list raporu oluşturmanın dünya üzerindeki en hızlı yolu...