2017 Aralık Sınavı Için Eğitim Topluluğu (whatsapp)

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
B Sınıfı Uzman
Kayıt
12 Ağustos 2014
Mesajlar
337
Şehir
İstanbul
Merhaba;
İstanbul Anadolu yakasında Aralık ayı B sınıfı sınavına katılacakların alacakları eğitim için whatsapp programı üzerinden grup oluşturdum. Eğitim kurumları eğitim ücretini normalden çok fazla talep etmekteler. Çok sayıda katılım sağlarsak eğitim ücretinin indirimi de fazla olacaktır. Şuan eğitim kurumlarının tek kişi için istediği ücret 1500 TL nakit 1800 TL kartla. Ben bir kaç yerle görüştüm 5 kişi için 1200 TL ye kadar indirdiler. 20 25 kişilik veya daha fazla grup oluşturabilirsek 700-1000 TL arasına çekebiliriz bu fiyatı. Bizimle eğitime katılmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak katılım sağlayabilir ve sayı olarak artış gösterebiliriz.

Organizasyon olarak herhangi bir ücret talebim yoktur. Birlikte yapalım herkes her eğitim kurumunu arayabilir, fiyat teklifi alabilir.

LİNK:

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
 

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
B Sınıfı Uzman
Kayıt
12 Ağustos 2014
Mesajlar
337
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar sayımız düştü, Eğitim merkezi olarak avrupa yakasında buldum. Fiyat olarak çok iyi fiyat veriyor. 1000 TL fakat en az 25 kişi olmamız lazım detayları whatsapp grubundan paylaşacağım gelmek katılmak isteyenler buradan veya gruba katılarak yazabilirler.

Grup linki:

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
 
Yukarı Alt