• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim 3 Aralik 2016 Tarihinde Yapilacak Olan "işyeri Hekimliği, Iş Güvenliği Uzmanliği Ve Diğer Sağlik Per

03 Aralık 2016 tarihinde yapılacak olan 2016-İSG Sınavı ile ilgili, Genel Müdürlüğümüzce 14 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan duyuru doğrultusunda, 26 EYLÜL 2016 tarihi itibariyle başvurular alınarak gerekli değerlendirmeler tamamlanmıştır. Gerek ilk defa eğitim alan İSG Profesyoneli adaylarının uygulamalı eğitim onaylarının tanınan süre içinde tamamlanamamış olması, gerekse geçmiş yıllarda eğitim aldıkları halde eksik evrakları nedeniyle sınav listesine dahil edilemeyenlerin ve doğrudan sınava girmeye hak kazanan adaylardan eksik evrak nedeniyle müracaatlarını tamamlayamamış adayların bulunduğu anlaşıldığından, müracaat tarihlerinin uzatılmasına karar verilmiştir.

18 EKİM 2016 tarihine kadar eğitimlerinin tüm unsurlarını (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim dâhil) tamamlayacak durumda olan, doğrudan sınava girmeye hak kazanan adaylar ile
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
internet adresindeki "Sınav Durumu Sorgula" ekranında eksik evrakları olduğu belirtilen adayların 18 EKİM 2016 mesai bitimine kadar istenen evraklarla birlikte Genel Müdürlüğümüze elden veya posta yoluyla(*) müracaat etmeleri halinde yapılacak inceleme sonrası durumu uygun görülenlerin kimlik bilgileri ÖSYM’ye gönderilecektir.

Genel Müdürlüğümüzce yayınlanacak “Sınav Uygulama Duyurusu” doğrultusunda adayların hareket etmesi önem arz etmektedir.

(*) Posta yoluyla yapılacak müracaatların da 18 Ekim 2016 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaştırılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra ulaşan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!