• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Adana'da Temel Kazılırken 3 Katlı Bina Çöktü

Adana'da Temel Kazılırken 3 Katlı Bina Çöktü
Adana'da bir arsada açılan inşaat temeli sırasında bitişikteki 3 katlı bina çöktü.

Adana'da Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesi'nde bir arsada açılan inşaat temeli sırasında bitişikteki 3 katlı bina çöktü.

TEMEL AÇARKEN YANDAKİ BİNAYI ÇÖKERTTİLER

Edinilen bilgiye göre merkez Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesi 33008 Sokak'taki temel kazısı sırasında hemen yan tarafta bulunan 12 numaralı 3 katlı bina büyük gürültüyle çöktü. Olay sırasında binada kimsenin bulunmaması büyük bir faciayı önlerken, belediye ekipleri iş makineleriyle enkaz kaldırma çalışması yapıyor. Sürecek

26 Mayıs 2015 Salı 12:49
 
Üst