• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Baret Altı Bere

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2013
Şehir
Yurt Dışı
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
Özellikle soğuk iklimlerde baretin altına bere kullanmak problem yaratmaktadır. Baretin düşmesine sebep olmakta ve işçilerin onlarca şikayet ve bahanesiyle uğraşmak zorunda kalmaktasınız. :) Bunun için baret altı bere dediğimiz bereleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bere barete sabitlenmekte ve düşme ve diğer problemlerin önüne geçilmektedir. Çeşitli model ve eklentileri ile sadece gözler açıkta kalacak şekilde ayarlanabilmektedir.

Baret altı bere = winter helmet liner
ingilizce sitelerde arama yapmak için yukarıdaki ingilizce terminolojiyi kullanabilirsiniz.

6952zoom.jpg CIMG2045.JPG CIMG2046.JPG CIMG2048.JPG CIMG2049.JPG CIMG2050.JPG CIMG2051.JPG CIMG2052.JPG
 
Son düzenleme:
Bu ürünlerin kar maskesi gibi olanları da var Turgat bey,

Türkiye de tedarikçi var mı açıkçası bilmiyorum fakat kullandığım bir ürün ve çok memnunum. Normal kar maskelerini takıp çene ipiyle destek olursanız uygun olur aksi taktirde baretiniz sık sık düşebilir.
 
Üst