Başkent'te Inşaat Şantiyesinde Korkutan Yangın

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Musa Kamil Ekin tarafından paylaşıldı.

 1. Musa Kamil Ekin

  Musa Kamil Ekin Yönetim Grubu C Sınıfı Uzman

  Mesajlar:
  2.227
  Firma:
  BelKo ltd.şti.
  Ankara’da bir inşaat şantiyesinde çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

  5 Mart 2017

  [​IMG]

  Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız.'da bir inşaat şantiyesinde çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

  Olay, saat 05.00 sıralarında Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız.'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi üzerinde bulunan bir inşaat firmasına ait şantiye alanındaki yatakhane ve yemekhane olarak kullanılan binada, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle hızla yayılan alevler, kısa sürede tüm binayı sardı.

  Yükselen alevleri gören şantiye çalışanları, olayı ilgililere bildirdi. Kısa sürede olay yerinde çok sayıda Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız., Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız. ve sağlık ekibi geldi. Hızla alevlere müdahale eden Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız. erleri, yangını uzun uğraşlar sonucu kontrol altına aldı. Söndürme ve soğutma çalışmalarını tamamlayan Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız. ekipleri, binada işçilerin olabileceği ihtimali üzerine arama çalışması başlattı. Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız. ekipleri, Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız. ekiplerinin rahat çalışabilmesi için çevrede önlem aldı. Yapılan arama çalışmalarının ardından, binanın boş olduğu tespit edildi. Olayda şans eseri can kaybı ve yaralanan olmazken, bina kullanılamaz hale geldi.

  Yangının çıkış nedeninin tespiti için çalışma başlatıldı. - Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız.


  Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısınız.