• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Boynuna 6 Metrelik Demir Saplanan Firma Yetkilisi

Boynuna 6 metrelik demir saplanan firma yetkilisi...
03/10/2015

fft81_mf5984764.Jpeg

- Sivas'taki inşaat alanını inceleyen müteahhit firma yetkilisi Takki Akkuş'un boynuna saplanan 6 metrelik demir, ameliyatla çıkarıldı - Akkuş: - "Doktorlar, bu yaşadığım olayın bir mucize olduğunu söyledi. Kafama saplanan demir hiçbir hayati organıma zarar vermemiş"

SİVAS (AA) - Sivas'ta inşaat alanında inceleme yapan 68 yaşındaki müteahhit firma yetkilisi Takki Akkuş'un boynuna saplanan 6 metrelik demir, ameliyatla çıkarıldı.

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nde dün idari bina inşaatını incelerken üzerine 6 metre uzunluğunda, 8 milimetre genişliğinde demir düşen müteahhit firma yetkilisi Akkuş, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde ameliyata alındı.

Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi ve Kulak Burun Boğaz servislerinin doktorları tarafından yapılan 3 saatlik ameliyatın ardından, Akkuş'un boynuna saplanan demir çıkarıldı.

- "Sağlık durumum gayet iyi"

Akkuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, incelemesi sırasında duvar işçilerinin bulunduğu bölgeye gittiğini, suların kesik olması nedeniyle de inşaat şefinden su getirmesini istediğini söyledi.

Demirin düştüğü bölgeye daha önce hiç gitmediğini ifade eden Akkuş, "Adımımı attım. Kafamda şimşek gibi bir şey çaktı. 6 metrelik demir, asansörle çekilirken bağın arasından kayıp kafama saplandı" dedi.

Kazayı gören işçilerin paniğe kapıldığını belirten Akkuş, "İşçiler kafamdaki demiri çıkarmak istedi. Buna izin vermedim. Makas getirtip demiri kestirdim. İlk şoku atlattıktan sonra bir şeyimin olmadığını anladım. Ağrı yoktu, sadece kafamda demir vardı" ifadelerini kullandı.

Ameliyatı yapan doktorlara teşekkür eden Akkuş, "Doktorlar, bu yaşadığım olayın bir mucize olduğunu söyledi. Kafama saplanan demir hiçbir hayati organıma zarar vermemiş. Şu anda sağlık durumum gayet iyi, Yaradan bizi korudu" diye konuştu.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!