• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso form sistemi kurmaya ne dersiniz

ilk formumuz la başlayalım eğitim katılım formu verdiğimiz eğitimlerde(kimyasallarda isg,spiral kullanımda isg) kullanabilceğimiz var en üst solda logo kullanılmış kendi firmamız logosunu koyabiliriz döküman kodu form numaramız bize kolaylık sağlar yoğun tempo form aramamız kolaylaştırır yayım tarihi genelde çalışmaya başladığımız tarih revizyon no çoğu kişi formları hazır kullanır ama formunu kendi yapan biri için revizyon çok önemlidir işin yürütüm şartlarına göre ekleme çıkarma yapılabilir revizyon no ise bize formu kaç defa revize ettimiz konusunda yardımcı olur eğitimin adı zamanı tarih yer bu kısımlar önemlidir doldurulmalıdır ondan sonraki kısım çalıştım proje veya iş yerinin ismi katlımcılar işlenen konular görüşler kısmı bizim çok önemlidir yaptığımız işi anlatmamızı sağlar eğitim veren imza kaşe ile formumuz bitmiş olur bu bölümde formu anlattım. bilgi paylaştıkça güzel diyerek yola çıktık bütün eleştirilenlere açığız istediğiniz formu isteyebilirsiniz yaklaşık 160 tane form yayınlayacağım detaylı anlatımlarla faydalı olması dileğiyle

Ekli dosyalar

• F.1 Eğitim Katılım Formu.pdf
    583,6 KB · Görüntüleme: 44
iş başı eğitimi toolbox formu çoğu zaman duyduğumuz kelime toolbox burda önemli olan işlenen konular kısmını doldurmak detaylı bir şekilde doldurulabilir ve verdiğimiz eğitimi rapor larken bize kolaylık sağlar

Ekli dosyalar

• F.2 İş Başı Eğitim (Tooolbox) Katılım Formu.pdf
    510,6 KB · Görüntüleme: 37
alınan eğitimler formu bize çalışma hayatımızda büyük kolaylık sağlar eğitimleri takip açımızdan birde aylık verilen eğitimleri takibimizi kolaylaştırır

Ekli dosyalar

• F.4 Alınan Eğitimler Formu.pdf
    500,1 KB · Görüntüleme: 23
bu formuz verdiğimiz eğitimleri tutmamıza ve sorduğu sorularla katılımcı sayısı eğitimi veren kurum ve de gerekli imza kaydı yapılır

Ekli dosyalar

• F.7 Eğitim Kayıt Formu.pdf
    598,2 KB · Görüntüleme: 22
bu formumuz i yerimizdeki günlük haftalık temizliğini kontrol etmek için yapılmış bir formdur

Ekli dosyalar

• F.8 Temizlik Takip Formu.pdf
    556,1 KB · Görüntüleme: 19