• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Güven Usta iş başında :)

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Desan Deniz İnş. San. A.Ş.
Arkadaşlar güvenlik sadece işte değil her yerdedir. Evde, sokakta, parkta, denizde ve bir çok alanda... Sokaklarımızda açık rögar kapakları, kapağı açık elektrik direkleri vb. durumlarla karşı karşıya kalmışızdır. Biliyorsunuz ki eğitim evde başlar okulda devam eder ve ölene kadar da hala öğreneceğimiz çok şey kalır. Yaş ilerledikçe, işler standarda bağlandıkça insanlarda yeni bir şey öğrenme isteği de yavaş yavaş azalır. Bundan dolayı çalışanları eğitmek biraz daha zorlaşır. Fakat aileler çocuklarından yeni bir şey duyduklarında onu uygulamaya daha yatkındır. Aşağıda bir dosya yayınlayacağım. Bu dosya TCAÇBSHB' nin (T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı) hazırlamış olduğu "Güven Usta" karakterinin uyarıları bulunmaktadır. Uyarıların gösterimi daha çocukça olduğu için çocukların daha çok dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Aramızda ilkokul, lise, üniversite vb. okullarda uzmanlık veya hekimlik yapanlar varsa veya okul yetkilileriyle irtibata geçebilecek kişiler mevcutsa onlardan ricam bu dosyayı panolara asmaları-astırmalarıdır. Çünkü Türkiye'de bazı şeyleri değiştirebilmek için her şeye baştan baştan başlamak gerekiyor. Gençlerimizi şimdiden eğitirsek daha hızlı yol alırız.
Şimdiden teşekkür ederim.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Ekli dosyalar

• guvenustacizgibantlari_k.pdf
    41,4 MB · Görüntüleme: 13