Iş Başı Bilgilendirmesi Yüksekte Çalışma

Fatih Özcan

Diğer Belge
Site Kurucusu
Kayıt
30 Mart 2014
Konu
1.468
Mesaj
2.101
Tepki
1.300
Şehir
Astana
Bu kitabın orijinal baskısı Toolbox Briefing: Working at Height başlığı altında Uluslararası Çalışma Ofisi, Cenevre tarafından yayınlanmıştır.

Basım Yayın Hakkı
© 2010 Uluslararası Çalışma Örgütü.

Türkçe Çevirisi Basım Yayın Hakkı
© 2016 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi

Çeviri ve yayın için gerekli izinler alınmıştır. ILO yayınlarında Birleşmiş Milletler’in uygulamaları doğrultusunda kullanılan tanımlamalar ve bu yayınlar içindeki materyal sunumları, herhangi bir ülke, bölge ya da toprağın ya da bunların makamlarının yasal statüsüyle ya da bunların sınırlarıyla ilgili olarak Uluslararası Çalışma Örgütü’nün herhangi bir görüşünün ifadesini hiçbir şekilde teşkil etmez.

Çalışmalarda ve diğer katkılarda ifade edilen görüşlerin sorumluluğu tamamen kendi yazarlarına aittir ve yayın içinde ifade edilen görüşlerin Uluslararası Çalışma Örgütü tarafından bir onamasını teşkil etmez.
Firmaların ve ticari ürünlerin ve süreçlerin adlarına yapılan göndermeler bunların Uluslararası Çalışma Örgütü tarafından bir onayı anlamına gelmez; belli bir firmanın, ticari ürünün ya da sürecin adının belirtilmemesi ise bunların onaylanmadığına dair bir işaret değildir.

ILO, Türkçe çeviri bütünlüğünden ya da geçerliliğinden ya da herhangi yanlış, hata, ihmal ya da bunların kullanımından kaynaklanan sonuçların sorumluluğunu kabul etmez.

Çeviri:
Esra Karaman
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı
 

Dosyalar

Yukarı Alt