Iş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimleri Bilgileri Ve Başvuru Şartları

Konu, 'Bakanlık Duyuruları' kısmında Burak Tuna tarafından paylaşıldı.

 1. Burak Tuna

  Burak Tuna isgTR Üyesi

  Mesajlar:
  26
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma:
  Bireysel
  İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimleri Bilgileri ve Başvuru Şartları  İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimine başvuruda yapılması gerekenler aşağıda belirtilmiştir. Başvurunuzu eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriniz, aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

  İş Güvenliği Uzmanlığı A - B - C Sınıfı Yenileme Eğitimi Esasları:

  - (A) (B) (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olanlar, belge tarihi itibariyle 5 yılda bir yenileme eğitimi alması gereklidir.

  - Yüz yüze eğitim (30 saat) ÇASGEM’de gerçekleştirilecektir. (Adres: Yunus Emre Mah. Kübra Sok. No:1 Pursaklar/ANKARA)

  - Yüz yüze eğitim günde 6 saat olarak gerçekleştirilecektir.

  - Yüz yüze eğitim ders programı kesin kayıttan sonra e-posta aracılığıyla katılımcılara iletilecektir.

  - Eğitim boyunca aynı adreste bulunan sosyal tesislerimizde konaklamak isteyenler; 0312 527 51 28/5000 ı arayıp rezervasyon yaptırabilirler.

  Başvurudan önce bilinmesi gerekenler:

  - Başvurular yalnızca e-posta yoluyla alınacaktır.

  - Elden, posta, kargo yoluyla, telefon veya faks aracılığıyla başvuru kabul edilmeyecektir.

  - Aşağıdaki belgeleri taratıp A4 olarak PDF formatında dosya adı “başvuracak kişinin adı, soyadı ve belge adı” olacak şekilde kaydediniz.

  - Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.  Başvuru için gerekli belgeler:

  1- Başvuru dilekçesi: Dilekçedeki bilgiler sizinle iletişime geçmek ve işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanılacağından istenen tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz olarak, bilgisayar ortamında doldurunuz ve yazdırarak imzalayınız. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

  Başvuru dilekçesi için Tıklayınız.

  2- Geçerli (C) veya (B) veya (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi, (30 Haziran 2012 tarihli ve 28339 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun Geçici 5 inci maddesi gereğince değiştirilmiş şekliyle. Belgesini değiştirmek üzere Bakanlığa müracaat etmiş olan kişilerin başvuruları (bu durumu bir dilekçeyle bildirdikleri takdirde) kabul edilecektir.) Eğitime gelirken uzmanlık belgesinin aslını getiriniz.

  3- Diploma: Diploma ya da geçici mezuniyet belgesi. Aslını eğitime geldiğinizde ibraz ederseniz eğitim kurumumuz “ASLI GİBİDİR” onayını yapar. Ya da ıslak mühür ve imzalı noter onaylı suret.

  4- Nüfus kayıt örneği/Nüfus Cüzdanı: Diploma/geçici mezuniyet belgesi ile Nüfus Cüzdanınızda ad, soyad farklılığı var ise değişikliği belirtir Nüfus Kayıt Örneği/Nüfus Cüzdanı.

  5- Eğitim Ücret Dekontu (Kesin kayıt aşamasında e posta ile göndermeniz istenecektir)  Başvuru:

  Başvuru Dilekçesi, Geçerli (C) veya (B) veya (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi ve Diploma/Geçici Mezuniyet Belgesi ni dosya olarak toplamda 3 ek olacak şekilde e-posta’ya ekleyerek, konu kısmına adınızı soyadınızı yazıpcasgembasvuru@gmail.com adresine gönderiniz. (Bu e-posta adresi yalnızca başvuru için kullanılmaktadır. Başvuru haricindeki e-postalar dikkate alınmayacaktır.)  Başvurularınız değerlendirilerek en yakın sürede cevaplandırılacaktır.  Eğitim Ücreti 885 TL (%18 KDV dahil fiyatıdır.)  ÇASGEM Döner Sermaye İşletmesi banka hesap bilgileri:
  Vakıflar Bankası
  Pursaklar Şubesi (Şube Kodu: 0479)


  IBAN: TR9300 0150 0158 0072 9977 4008

  ÇASGEM Döner Sermaye İşletmesi Saymanlığı
  Vergi Dairesi: Dışkapı v.d.
  Vergi no: 227 005 49 87  Telefon: 0312 594 15 05 -06

  Faks : 0312 527 51 23

  Mail: casgemisg@gmail.com
  http://www.casgem.gov.tr/Casgem/fac..._afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=j7wb9g2en_60
   
  Musa Kamil Ekin bunu beğendi.