• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Iso 14046:2014 kurumsal su ayak i̇zi temel eğitimi - 13 ağustos

Eğitim Konusu: ISO 14046:2012 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi
Tarihi: 13 Ağu 2022
Saat Aralığı: 10.00-17.00 arası
Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online
Eğitim Ücreti: 450 TL + KDV (531 TL KDV DAHIL)
Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen kurumsal üyelerimiz formu doldurup isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.
Belge Durumu: Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir.

Eğitim İçeriği
  • Gelecekte su kullanımınıza yönelecek riskleri değerlendirme ve önlem alma konusunda planlar yapma
  • Su kullanımınızın çevresel etkilerini düşürme yöntemlerini belirleme
  • Kurum düzeylerinde performansı arttırma
  • İyi uygulama paylaşımları
  • Müşterilerin çevre sorumluluğuna yönelik beklentilerini karşılama
  • Standart maddelerinin anlatılması, hesaplama örneği ve şirket içi uygulamalar

İlave Bilgiler
Eğitim için aşağıda yer alan linke tıklayarak kayıt olunması gerekmektedir, kayıttan sonra ücretin ödenmesine müteakip ücretin alındığına dair bilgilendirileceksiniz ve eğitim öncesi eğitime katılım linki gönderilecektir.

Ön kayıt linki
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
x

qsi14046.2-13agustos.jpeg