• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Lpg Otogaz Istasyonlari Sorumlu Müdür Eğitimi

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Eğitim Adı

LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ
Eğitimin Verileceği Tarih

23-24-25 EYLÜL 2016

Saat

09:30 – 17:30

Eğitim Verileceği Yer

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi

Körfez Mah. Yüce Rıfat Sok. No: 67 /1 İzmit / KOCAELİ

Eğitmen Bilgileri

Ezgi TOPARLAK

Emre AĞAŞÇI

Eğitimin Amacı ve İçeriği
Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak mühendislerin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.
ÇMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Sorumlu Müdürün Hak, Yetki ve Yükümlülükleri

LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı

LPG depolama, dolum tesislerini, otogaz istasyonlarını, LPG tesisatını ve konut uygulamaları

LPG‘ nin Tanımı, Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları

İlgili Standartlar

LPG Otogaz İstasyonları Ekipmanları

LPG Doldurma, Boşaltma Kuralları

Periyodik Kontrol ve Bakımları

Yangın Güvenliği

İlk Yardım Temel Bilgileri

Çalışan personelin eğitimine yönelik planlama ve uygulamaları, Personel Yönetimi ve eğitimleri ile "Sorumlu Müdür Kontrol Kayıt Defteri" Uygulama Esasları
Katılımcı Sayısı
20 Kişi

Eğitim Katılım Şartları ve Ücreti
Mühendislik fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

Oda üyelerinin aidat borcu bulunmaması
NOT I : Eğitime katılım sağlayacak üyelerimizin 2016 yılı dahil olmak üzere aidat borçlarının olmaması gerekmektedir.

NOT II : Eğitime katılım için 21 Eylül 2016 tarihine kadar ön kayıt yaptırılması

21 Eylül 2016 tarihlerinde kontenjan bilgisi aldıktan sonra ücretlerini yatırmaları rica olunur.
Kayıt Bilgileri
Kayıtlarınızı 0 262 323 62 73 - 0530 143 96 84 numaralı telefonlardan ve cmokocaeli@cmo.org.tr adreslerinden yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 23-24-25 Eylül 2016 Lpg Sm Eğitimi Duyuru Metni.docx
    39,4 KB · Görüntüleme: 0
  • duyuru fotograf.jpg
    duyuru fotograf.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 2