• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Mühendis ve i̇ş güvenliği uzmanlarına eğitim başvuru süresi uzatılmıştır

Enver Çığşar

Yönetim Grubu
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Kimtex Tekstil San. A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesinin (MİSGEP) genel hedefi sağlık, güvenlik ve iş barışının geliştirilmesiyle Türkiye iş gücü için insana yakışır işlerin yaratılmasıdır. MİSGEP ile özellikle madencilik sektöründe proaktif yaklaşıma dayalı iyileştirilmiş çalışma koşullarının desteklenmesi, toplumsal farkındalığın artırılması ve tüm paydaşların konuyla ilgili bilgi seviyesinin artırılması yoluyla daha iyi çalışma koşulları oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu hedef ve amaçlar çerçevesinde 30 ilimizde, toplam 1800 mühendis ve iş güvenliği uzmanına,

• İSG hizmetlerinin yönetimi
• Acil durum yönetimi ve planlaması
• Kaza ve olay inceleme ve deneyim kazanma

konuları üzerine teorik ve pratik bilgileri içeren birer (1’er) günlük ücretsiz eğitimler verilecektir. Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir. İlgili eğitimlere
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
linki altındaki “Eğitime Katılım Talep Formu” nu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınız için misgep@misgep.org e-posta adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunulur.

Moderatörün son düzenlenenleri: