• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Paylaşım kültürü ve sitenin geleceği

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
Sevgili Meslektaşlar,

Siteyi kurmak düşüncesi forum sitelerini gezerken gördüğüm kaliteli bilginin diğer paylaşımlar arasında kaybolduğunu gördüğüm ve ayrılması gerektiğini düşündüğüm için oluşmuştur. Bu yolda da her türlü teknik ve yönetimsel çalışmayı yapmayı amaçlıyoruz.

Şimdiye kadar yüzlerce yüksak kalitede poster çalışmasını dilimize kazandırdık. Fırsat buldukça da kaliteli videolara altyazı çalışmaları yapıyor ve sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Sonraki hedefimiz kaliteli bilgiyi ayırmak için makaleler kısmını daha da geliştirmek ayrıca uzman olmaya çalışan kişilere destek sağlamak olacaktırç

Fakat tüm bunları yapmak ve sürdürülebilirliği sağlamak için paylaşım bencilliğinin önüne geçmek gerekiyor. Meslektaşlar birbirini tanımıyor, kesinlikle birbirine yardım etmiyor ve meslek olarak değil birey olarak hareket ediyorlar. Bunun önüne geçmek içinde ilerleyen zamanlarda çalışmalarımız olacaktır.

Tüm yatırımlarımı bu siteye yaptım ve bir grup meslektaşla çok emek harcadık. Pişman değil, aksine çok memnunum. Şimdi sıra mesleğe ve sitemize gönül veren üyelerimizde, gün durağan durma günü değil sürekli adım atma günüdür. Herkesin siteye bir katkısı olsun istiyoruz. Tüm bunları yaparken yardımımız dokunan üyelerimize tek şartımız oldu ve "sizde başkasına yardım edin" dedik. Yıllar sonra gelinen noktada büyük bir eşiği aştığımızı görmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Bu siteye hiç girmeyen insanlar bile misafir olarak girip bizi izlediler ve uzaktan da olsa bizleri desteklediler. Bakanlık yetkilileri, özel sektör çalışanları, firma sahipleri, kamu kuruluşları, değerli öğrenci arkadaşlarımız sitemizi takip etmektedirler.

Şimdi ben, sizden bu siteyi korumanızı ve devam ettirmenizi rica ediyorum. Bilgi ağı konusunda eksiklerimiz mutlaka vardır fakat çok yakında etrafına duvar örülmüş bilgi ağının o duvarlarını birlikte yıkacağız. Uzmanlık alanı çok geniş bir meslek grubuna dahiliz herkesin her konuda uzman olması gerçekten çok zordur. Artık herkes ticari kaygılarını, duvarlaşmış düşüncelerini bir tarafa bırakarak "meslektaş" olmanın öneminin farkına varması ve sitemize bir tuğlada sizlerin koyması gerektiğini düşünüyoruz.
Adım atmak için vesile aramayalım ve faydalı olur dediğimiz her bilgiyi meslektaşlara sunalım..

Fatih ÖZCAN
isgTurkiye Kurucusu