• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Somada Sabotaj Ihtimali

“Bence de sabotaj olma ihtimali yüksek nedeni ise iş kazası öncesi gerekli cüzi miktarda masraftan kaçınıyorlar sonrasında ise biz gerekli önlemi aldık demekle yetiniyorlar, ama sonuç ortada 301 kardeşimiz ihmalkârlık yüzünden şehit oldu… Sadece iş kazasını önlemek demirbaşları temin etme veya risk analizleri hazırlamak değildir. Bu konu üzerine gerekli eğitimi vermek, iş psikolojisi üzerine gerekli desteği vermek gerekir. Asıl o zaman çalışanlara İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerini uygulamış ve benimsetmiş oluruz.”
 

Ekli dosyalar

  • Yeni Microsoft Word Belgesi.docx
    67,1 KB · Görüntüleme: 43
Üst