• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uçak Korsanı Ile Selfie Çektiren Adam Isg Denetmeni Çıktı

Homeland

Kayıtlı Üye
Sertifika
Diğer Belge
Firma
çsgb
İngiliz İSG denetmeninin sahte patlayıcılar ile Mısırdan kalkan ve zorla Güney Kıbrısa indirilen uçaktaki iki İngilizden biri olduğu belirtildi. Resimde 20’li yaşlarda olan ve York Üniversitesinde okuyan Ben Innes’in Uçak korsanı Seif Eldin Mustafa’nın yanında yüzünde büyük bir sırıtma ile durduğu görüldü. Uçak korsanının bomba olduğunu söylediği kemer aslında cep telefonu kapakları kaplanarak yapıldığı anlaşıldı. Sky News’e konuşan Ben Innes’in bir arkadaşı “resimi gördüğümde şaşırmadım” dedi. “Böyle bir durumu komik bulma ve resim çektirme tamamen Ben Innese göre bir davranış” dedi. Innes’in annesi “Onun tamamen iyi olduğuna çok sevindim” dedi. Ayrıca herşeyin tatlıya bağlandığı için içinin rahatladığını sözlerine ekledi. Kardeşi Sarah “sadece o böyle bir şeyi yapabilirdi” şeklinde tweet attı. Ben Innes!in LinkedIn Hesabında İSG denetmeni olduğundan dolayı tecrübeleri arasında “Çok Tehlikeli” İşyerlerinde çalışmak olduğu görüldü.

ben-innes-1-589x442.jpg

En son bırakılacak rehine onun olacağı sanılıyordu ama bir süre sonra uçak korsanı Mustafa’nın elleri havada uçaktan çıktığı görüldü. Kıbrıs Dış İşleri Bakanı Kasoulides “Korsan isteklerinin yerine getirilmeyeceğini anlayınca son iki ingiliz rehineyi de serbest bıraktı” dedi. Ayrıca “Korsanın amacının ne olduğu tam olarak anlaşılmasa da bu terörist bir saldırı değildir. ” diyerek sözlerine ekledi. Dış İşleri bakanı yaşanan olayın terörizim ile alakalı olmadığını sadece akıl sağlığı yerinde olmayan birinin dengesiz bir eylemi olduğunu söyledi.

misir-ucagi-kibris-rum-kesimine-kacirildi-hava-korsani-yakalandi09KOni9xnE-wLklQaoYkBA.jpg

Kaçırılan uçakta 56 yolcu arasında 4 ingiliz vatandaşı bulunmaktaydı. Yolcuların büyük kısmı ile uçuş ekbinden 4 kişi uçak indikten kısa bir süre sonra serbest bırakıldı ama 4 ingiliz uçakta rehin alınmaya devam etti.

kidnap-1-736x414.jpg

Kaynak ve daha fazlası:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!