• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

iş kazası

 1. Sahada durum nasıl?

  Sahada durum nasıl?

  Sohbet esnasında saha ekibine herşey yolunda mı diye sorarsın. O sırada sahanın durumu! During the talk, you ask the site team if everything is OK. The situation on the site at the time!
 2. Fatih Özcan

  İş Kazası 2 işçi çelik su borularının altında kaldı

  Samsun'un Havza ilçesinde, çelik su borularının taşındığı sırada kayması nedeniyle iki işçi hayatını kaybetti. Samsun Eymir Mahallesi Gelincik mevkisinde, su hattı yenileme çalışmasında görevli işçiler 18 yaşındaki Mustafa Çakır ve 46 yaşındaki Selami Baş, traktörle taşınan, her biri 12 metre...
 3. Fatih Özcan

  İş Kazası Girdikleri kuyu sonları oldu

  Balıkesir'de iş kazası: Girdikleri kuyu sonları oldu Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (BASKİ) Ovaköy'de bulunan istasyonunda rutin kontrol ve temizlik çalışması sırasında kuyuya inen 2 personel, zehirlenerek öldü. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir...
 4. Fatih Özcan

  İş Kazası İzmir’de aşırı sıcak ölüme neden oldu

  Sıcakların artmasıyla hastaneye başvuranların sayısı artarken İzmir’den yürek burkan haber geldi. PTT çalışanı Berran Kırmızıgül, dağıtım sırasında beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. Türkiye, El Nino sıcaklıklarının da etkisiyle bu yaz rekor sıcaklıkları gördü. Art arda kırılan...
 5. Palet altında kalma

  Palet altında kalma

  Erzurum'da, babası Aleaddin Ataş'ın (51) kullandığı forkliftteki devrilmek üzere olan laminantları tutmak isteyen Ahmet Ataş (14), paletlerin altında kalarak hayatını kaybetti. Olay anı, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
 6. Yüksekte kavga

  Yüksekte kavga

  Yüksekte kavga prosedürleriniz var mı? 😯
 7. Kapalı alandan kurtarma / Confined space rescue

  Kapalı alandan kurtarma / Confined space rescue

  Kapalı alanda çalışırken kapalı alan kurtarma düzenlemesinin neden önemli olduğunu gösteren gerçek zamanlı video. Bu videoda, eğitimsiz kişilerin kurtarma sırasında kendilerini nasıl riske attıklarını görün.
Üst