• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

kapalı alan

 1. Fatih Özcan

  Makale Kapalı alan kurtarma planının 10 temel adımı

  Kapalı alan kurtarma planı, çalışanların kendilerini sürekli insan kullanımına uygun olmayan kapalı veya kısmen kapalı alanlarda bulduğu birçok sektör için temel bir güvenlik protokolüdür. Bu ortamlar sınırlı erişim, zehirli gaza maruz kalma potansiyeli ve mekanik riskler gibi benzersiz...
 2. Kapalı alandan kurtarma / Confined space rescue

  Kapalı alandan kurtarma / Confined space rescue

  Kapalı alanda çalışırken kapalı alan kurtarma düzenlemesinin neden önemli olduğunu gösteren gerçek zamanlı video. Bu videoda, eğitimsiz kişilerin kurtarma sırasında kendilerini nasıl riske attıklarını görün.
Üst