• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber 16 Aralık Isg Sınavı

16 Aralık'ta yapılan İSG sınavları açıklandı.
Sınavda başarılı olanların belge ücretlerini Ziraat bankasına yatırması gerekiyor. EFT veya havale ile işlem kabul edilmiyor. Ödemeyi ziraat bankası İnternet bankacılığından yapabileceğiniz gibi Ziraat ATM, Ziraat şubesinden de yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile ödemelerde ziraat hesabınız veya ziraat kredi kartınız olması gerekiyor.
En son belge ücretleri İGU, İYH için 413 TL, DSP için 130 TL civarındaydı. Herhangi bir zam geldiğiyle ilgili bilgi bulunmamaktadır.
İnternet bankacılığında kurum ödemeleri olarak aratıp ÇSGB İSG Belge ücreti seçilmelidir.

İlgililere duyrulur.

Arkadaşlar B sınıfı belge ücreti 472 TL olmuş.

C sınıfı için 472 tl yatırdım . İsg katipte ne zaman belli olur acaba ?

Parayı yatırdıktan sonra 2-3 gün içerisinde sisteminiz açılması gerekiyor. Açılmadığı taktirde ALO 170 i arayarak bilgilendirmenizi yapınız. Ben Pazartesi yatırdım Çarşamba açıldı. Sistem açılınca direk anlaşmaları yapabiliyorsunuz.

Bi gün daha bekleyim öyleyse daha açılmadı çünkü.