• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber 200 Kiloluk Peynir Kasası Altında Kalan Işçi Öldü

200 Kiloluk Peynir Kasası Altında Kalan İşçi Öldü
Aydın'ın Germencik ilçesi Ortaklar OSB'de bulunan bir süt işleme fabrikasında meydana gelen iş kazasından 200 kiloluk peynir kasalarının altında kalan bir işçi öldü.
23 dakika önce
200-kiloluk-peynir-kasasi-altinda-kalan-isci--7532611_x_o.jpg


Aydın’ın Germencik ilçesi Ortaklar Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir süt işleme fabrikasında meydana gelen iş kazasından 200 kiloluk peynir kasalarının altında kalan bir işçi öldü. Aynı bölgede başka kazaların da olduğunu iddia eden bazı çalışanlar, önlem alınmasını istedi.

Olay dün Ortaklar OSB’de bulunan süt işleme fabrikasında meydana geldi. Kasalara yüklediği peyniri götüren Ahmet Baygür(35) kasaların üzerine devrilmesi sonucu yaklaşık 200 KG’lık yükün altında kaldı. Peynir kasalarının altında kalan ve ağır yaralanan Ahmet Baygür, arkadaşları tarafından kurtarıldı. 112 Acil Servis ambulansı ile Germencik Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Baygür, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Evli iki, çocuk babası olan Baygür'ün 2 yıl önce fabrikada işe başladığı öğrenildi.

Jandarma iş kazasıyla ilgili soruşturma başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 23.07.2015 09:42:00 CİHAN
 
Üst