• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acil çıkış kapısının önünün kapatılması

Sencerhan

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Mart 2024
Şehir
İzmir
Sertifika
C Sınıfı
Firma
ELTAŞ TRANSFORMATÖR
Acil çıkış kapısının önünün kapatılması i̇le i̇lgili örnek kaza arıyorum

Konu ile alakalı bildiğiniz video veya resim varsa yardımcı olur musunuz arkadaşlar . Şimdiden teşekkür ederim
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Bu video ne kadar işinize yarar bilmiyorum ama sebepler birisi acil çıkış merdivenlerinin kilitli olması. Bakmaya devam ederim yeni video bulursam paylaşırım.
 
Merhaba,

Hatırladığım en üzücü olaylardan bir tanesi Adananın Aladağ ilçesinde kız öğrenci yurdunda çıkan yangında 12 kişi vefat etmişti.

Yapılan incelemede binadaki yangın merdivenlerinin kapısının kilitli olması. Feci şekilde can veren öğrencilerin cesetlerinin yangın merdiveni önünde bulunduğu ifade ediliyor.

iyi çalışmalar.

 
Üst