• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Adıyaman'da akıma kapılan 3 işçi yaralandı

Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde çalıştıkları inşaatta, demirle yüksek gerilim hattına temas eden 3 işçi akıma kapılarak yaralandı.

Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde çalıştıkları inşaatta, demirle yüksek gerilim hattına temas eden 3 işçi akıma kapılarak yaralandı.

Hürriyet Mahallesi'nde yapımı devam eden bir inşaata çalışan 28 yaşındaki Ramazan Memi, 20 yaşındaki Yasin Şahin ve 19 yaşındaki Emrah Özer'in taşıdığı demirler, yüksek gerilim hattına temas etti. Akıma kapılarak yaralanan işçiler, olayı görenlerin çağırdığı ambulansla Kahta Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan 3 işçi, hayati tehlikeleri bulunduğu gerekçesiyle Adıyaman'a sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. - Kahtaadıyaman

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst