• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Adr Kitap Satışı !

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Katılım
12 Ağustos 2014
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Desan Deniz İnş. San. A.Ş.
ADR 2015 Cilt I - II kitaplarının satışını yapan firmayla görüşme sağladım ve kitapları uygun fiyata satışa bana sunuyor. İsteyen arkadaşlar tarafıma ulaşarak kitaplarını alıp gönderebilirim.

Kitabın piyasa fiyatı 250 TL

Benim göndereceğim kitap 200 TL dir.
 
Kurs merkezi ilk kitabını ücretsiz veriyor. yani 2013 kitabını almış kişiler için 2015 kitabını almaları gerektiği için diyorum yardımcı olmak adına...
 
Telif hakkı yoktur sanırım. Ulaştırma bakanlığı zaten pdf olarak yayınlıyor bunu ama satışını yapan yerlerden almak isteyen arkadaşlar için
 
Üst