• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Al Sana 'iş Güvenliği': Kalas!

Al sana 'iş güvenliği': Kalas!
fft81_mf2419546.Jpe
RADİKAL - Radikal'in " İş cinayetlerini birlikte durduralım" başlığı ile başlattığı kampanyaya okurlarımızın gönderdiği fotoğrafların ardı arkası kesilmiyor.

Aslında eskiden beri bilinen ama Torunlar İnşaat'taki kazadan sonra, tıpkı Soma'da olduğu gibi, herkesin gündemine gelen inşaatlardaki 'facia davetiyeleri', en küçük inşaattan en büyük inşaata kadar, devletin yaptığından özel sektörün yatırımına kadar her yerde var.

Siz de çevrenizde gördüğünüz ve kurallara uymadığını düşündüğünüz inşaatların fotoğrafını çekip, kısa bir bilgi ile ihmal@radikal.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İşte bugünkü inşaat manzaraları. Fototoğraf ve videolar fazla bir yoruma gerek bırakmıyor...BURASI İSTANBUL 'UN GÖBEĞİ BEŞİKTAŞ

Bu örnek İstanbul'un göbeğinden. Beşiktaş Hüsrevgerede Caddesi'nde bir inşaat. Çevre sakinleri tarafından sayısız defa Beşiktaş Belediyesi'ne şikayet edilen Bay Mimarlık'a ait bu binada görüldüğü üzere hala hiç bir önlem alınmamış. İnşaat işçileri emniyet kemeri ve baret olmadan çalışmaya devam ediyor.


İşte bugünkü inşaat manzaraları. Fototoğraf ve videolar fazla bir yoruma gerek bırakmıyor...BURASI İSTANBUL 'UN GÖBEĞİ BEŞİKTAŞ

Bu örnek İstanbul'un göbeğinden. Beşiktaş Hüsrevgerede Caddesi'nde bir inşaat. Çevre sakinleri tarafından sayısız defa Beşiktaş Belediyesi'ne şikayet edilen Bay Mimarlık'a ait bu binada görüldüğü üzere hala hiç bir önlem alınmamış. İnşaat işçileri emniyet kemeri ve baret olmadan çalışmaya devam ediyor

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
ucuz işçilik,
ucuz hayatlar,
ucuz teraziler ve yeminler,
sonuç çok çok ucuz manzaralar,
hepimize kolay gelsin,
orada çalışan işçiye sorun;Ağabey ben yıllardır böyle çalışıyorum hiç bir şey olmadı bundan sonra da olmaz, diyecektir,
kazasız günler,
 
Üst