• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Antalya'da iş kazası: 1 yaralı

Antalya’da, bir inşaatta gerçekleşen kazada bir işçinin parmağı koptu.

haber.jpg


Antalya’da, bir inşaatta gerçekleşen kazada bir işçinin parmağı koptu.

Olay, sahil emniyet lojmanları inşaatında sabah saatlerinde vuku buldu. İnşaatta işçi olarak çalışan Yasin Ç. (19), demir vinç halatına yükleme yaptıktan akabinde kulede bekleyen vinç operatörüne haber vermek isterken sol elinin başparmağını vinç halatı ile makarası arasına sıkıştırdı. Hareket eden makara Yasin Ç’nin başparmağını kopardı.
Olayın şokuyla bağıran Yasin Ç.’nin yanına gelen arkadaşları kopan parmağı yerinden çıkarıp Yasin Ç.’nin elini bezle sardıktan akabinde 112 acil servise haber verdi. Olay yerine gelen ambulans, işçiyi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürdü.
Polis, olayla alakalı tahkikat başlattı.

Kaynak:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

 
Üst