• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Avm Inşaatından Düşen Işçi Yaşamını Yitirdi

AVM İnşaatından Düşen İşçi Yaşamını Yitirdi...
14 Ağustos 2015
gamze21-620x330.jpg

Ankara’da bu sabah bir işçi cinayeti yaşandı. Asansörde mahsur kalan bir Hasan Tekdemir adlı işçi, kurtulmak için atladığı zemin kırılınca 4. kattan düşerek yaşamını yitirdi.

Ankara Oran’da One Towers AVM inşaatında çalışan işçiler, bozulan personel asansöründen çıkmak için asansörün arka kapısını açtı. Asansördeki 3 işçiden ikisi boşluktan yan kata atlamayı başardı. Ancak 55 yaşındaki Hasan Tekdemir atladığında betopan denilen döşeme malzemesi kırıldı. Yaklaşık 4 kat yükseklikten yere düşen Tekdemir, olay yerinde yaşamını yitirdi. Tekdemir’in cesedi inceleme için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

İş güvenliği ve sağlığı önlemlerinin alınmadığını ve bunun Hasan Tekdemir’in canına mal olduğunu belirten işçiler, 4-5 gün önce de kopan çelik halatın dış cephede çalışan bir işçinin yüzüne çarptığını ve hastaneye kaldırıldığını aktardı.

BIRGUN_20150814_4-1.jpg


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst