• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Baretler Için Isim Yazıcı

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2013
Şehir
Yurt Dışı
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
Bildiğiniz üzere baretlerin üzerine isim soyisim, görev ve kan grubu gibi bilgiler yazılabilmektedir.

aa.jpg

Merak eden meslektaşlarım için isim yazalabilecekleri yazıcı örneği ve linki vermek istiyorum.

DYMO isimli markanın ürünlerini bizzat kullandım ve memnun kaldım. Sizlerde başka firmalarda benzer ürünler bulabilirsiniz. Bu tür cihazlarda tek satır yazı yazan, 2 ve üzeri satır yazı yazan cihazlar bulunmaktadır. Bizler için faydalı olabilecek olan 2 satır yazı yazabilen cihazlardır.

Cihazlarda genellikle kullanılan etiket genişliği 6,9,12,19 mm genişliklerdir. Eğer ki iki satır yazı yazmak istiyorsanız 19 mm kullanmanızı öneririm. Zira etiket genişliği küçük olursa yazı fontunu küçültmeniz gerekebilir.

Cihazlarda kullanılmak üzere farklı etiket renkleri bulunabilmektedir fakat şahsi favorim her zaman beyaz etikettir.

Cihazı doğrudan kullanabileceğiniz gibi bilgisayara takarakta kullanabilirsiniz. Doğrudan kullanımlarda cihazın bazı fonksiyonlarının kullanımı çokta basit olmuyor. Bu konuyu özellikle bildirmek isterim.

bb.jpg

Ürünü incelemek için
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Firmayı incelemek için
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst