• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Bartın Iş Kazasında Ölen Madenci Toprağa Verildi Iş Kazasında Ölen Madenci Toprağa Verildi Ankara'nı

Bartın İş Kazasında Ölen Madenci Toprağa Verildi
İş kazasında ölen madenci toprağa verildi Ankara'nın Nallıhan İlçesi Çayırhan Beldesi'nde özel maden işletmesinde meydana gelen iş kazasında hayatını kaybeden 37 yaşındaki Macit Yüksel, Bartın'ın Ulus İlçesi'ne bağlı Hisar Köyü'nde toprağa verildi.
28 Temmuz 2015

İş kazasında ölen madenci toprağa verildi Ankara'nın Nallıhan İlçesi Çayırhan Beldesi'nde özel maden işletmesinde meydana gelen iş kazasında hayatını kaybeden 37 yaşındaki Macit Yüksel, Bartın'ın Ulus İlçesi'ne bağlı Hisar Köyü'nde toprağa verildi. 9 yaşındaki Mert, babasının cenaze namazında en önde saf tuttu. Kaza, dün Çayırhan Beldesi'ndeki özel kömür ocağı işletmesinde meydana geldi. Ocakta mekanik nezaretçi olarak çalışan maden işçisi Macit Yüksel, ocak girişinde yer altına malzeme sevkiyatı yapılan vagonun çarpması sonucu yaşamını yitirdi. 13 yıllık madenci Macit Yüksel'in cenazesi, gece memleketi Bartın'ın Ulus İlçesi Hisar Köyü'ne getirildi. Evin önünde helallik alınması sırasında madencinin eşi 36 yaşındaki Şerife Yüksel ve oğlu 9 yaşındaki Mert Yüksel gözyaşlarına boğuldu. Kuran-ı Kerim okunurken babasının tabutunun başında duran Mert Yüksel, gözyaşları içinde dua etti. Şerife Yüksel ise "Bizi niye bıraktın Macit. Sensiz biz ne yaparız" diyerek ağladı. Helallik alınmasından sonra Macit Yüksel'in cenazesi köy camisine götürüldü. Öğle namazından sonra kılınan cenaze namazında küçük Mert, en önde saf tuttu. Mert'in, cenaze namazı öncesi yanındaki dedesine, "Dede namazdan sonra babamı toprağa mı gömeceğiz?" demesi yürek burktu. Macit Yüksel'in cenazesi, namazdan sonra gözyaşları arasında toprağa verildi.

Haber Yayın Tarihi: 28.07.2015 17:01:00 DHA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst