• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Basında isg

"İşte" ölüm gerçeği
Türkiye'de her yıl tam bin kişi ekmeğinin peşindeyken yaşamını kaybediyor. İş kazaları soncunda meydana gelen ölümlerin büyük çoğunluğunun nedeni ise ihmal, ve güvenlik tedbirlerinin hiçe sayılması. Habertürk iş kazalarında yaşamını yitirenlerin çalışamaz duruma gelenlerin dramını ekrana taşıyacak. Gülay İnci'nin özel dosyası.


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Bu devlet mantalitesi ile "ölüm gerçeği" 'nin önüne geçmek çok zor gibi geliyor bana. Önemli olan yasa koymak mı koyduğun yasayı denetlemek mi? Yasa koymak kısmı masa başı olduğu için fena değil fakat denetleme yoksa bunların hiçbir anlamı yok maalesef..
 
haklısınız koyduğunuz yasayı denetlemek önemli olan. Benim anlamadığım şu konu da var. Aslında bu konu mevzuat hazırlayan tüm bakanlıklar için geçerli.Yasayı hazırlıyorsun ama işletmeler buna hazır mı değil mi bakmıyorsun. Ayrıca hazırladığın kanun veya yönetmelikle ilgili itirazlar geliyor. Ondan sonra baştan değişikliklerle uğraşıyorsun. Taslakları hazırladığın zaman tüm STK'ların veya konuyla ilgili görüşü olanlarn itirazlarını dikkate alıp ona göre yasaları yapsak ve bunların denetleme mekanizmasını doğru düzgün kurabilsek keşke
 
Üst