• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Bir Işçi Daha Hayatını Kaybetti

Bir işçi daha hayatını kaybetti
08 Temmuz 2015
i%C5%9F%C3%A7i-kaza.jpg


MKE Silah Fabrikası Müdürlüğü atış poligonu inşaatında çalışan bir işçinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

KALP KRİZİ Mİ?

Edinilen bilgiye göre Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Silah Fabrikası Müdürlüğü içerisinde atış poligonu inşaatında çalışan 23 yaşındaki Emrah Kayabaş 10 metre yükseklikten düştü. İşçi arkadaşları tarafından Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi´ne kaldırılan Kayabaş´ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Kayabaş´ın düşmesinin nedeni olarak elektrik çarpması ya da kalp krizinden şüpheleniliyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
Çalışan Haber
 
Üst