• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Buzlu Kova Kazası

ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
ABD’nin Illinois eyaletinde yaşayan Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan buzlu kova kampanyasına değişik bir yöntemle katılmak istedi.

Arkadaşına başından aşağı iş makinesinin kepçesiyle su dökmesini isteyen Ryan, talihsiz bir kaza yaşadı. Makinenin kepçesi Ryan’ın başına sertçe çarpsa da arkadaşı suyu dökmeye devam etti.

Kaynak: Storyful, YouTube/Ryan Pflederer
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 

Ekli dosyalar

  • haber.jpg
    haber.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 1.646
Son düzenleme:
bunlar da amerikalı sözüm ona akıllılar,
az daha canından oluyormuş, bu sadece buz dağının görünen kısmı, gerçek felaket bir kaç yıl sonra sağlık sorunları ile ortaya çıkacak,
şu anda bir şey gözükmeyebilir,ancak yaşlılık evrelerinde bu darbenin gerçek yüzünü görecekler,
benim arkadaşım yıllar önce banyoda düşüyor ve kafasını polyester küvete çarpıyor bunu bir şey olmamış gibi ne karısına ne de başkasına söylemiyor, bir rahatsızlanıyor, aradan geçen onca yıla rağmen , doktor daha önce hiç düştünüz mü? diyor,
o da evet yıllar önce düşüş şeklini anlatıyor ve 2 ay yaşamadı ve bu dünyadan göçtü,
aynı olayın bir benzeri de demir çekme de kafasına fırın tuğlası düşen bir işçide 10 yıl sonra ani hafıza kaybı ile ortaya çıktı,
mahkeme işçiyi şahitlerin de dinlenmesi ile haklı bulmuştu,
kazasız günler dilerim,
 
Üst