• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Çankaya'da Işten Çıkarılan Işçiler, 17 Ağustos’ta Tekrar Işbaşı Yapıyor

Çankaya'da işten çıkarılan işçiler, 17 Ağustos’ta tekrar işbaşı yapıyor
Çankaya Belediyesi, belediyenin hizmet aldığı şirkette iş akdi feshedilen işçilerin, 17 Ağustos Pazartesi günü işbaşı yapacaklarını açıkladı. Çankaya Belediyesi, hizmet aldığı şirkette işten...
17 Ağustos 2015
cankayada-isten-cikarilan-isciler-17-agustosta-tekrar-isbasi-yapiyor_1777513_720_400.jpg

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

ANKARA (CİHAN)- Çankaya Belediyesi, belediyenin hizmet aldığı şirkette iş akdi feshedilen işçilerin, 17 Ağustos Pazartesi günü işbaşı yapacaklarını açıkladı.

Çankaya Belediyesi, hizmet aldığı şirkette işten çıkarılan işçilerle ilgili açıklama yaptı. Belediye'den yapılan açıklamada, "Katı atık toplama işini ihale yöntemiyle kazanan şirket, bazı işçi arkadaşlarımızı 01.08.2015 tarihinde işten çıkarmıştır. Belediyemiz, iradesi dışında yapılan bu işlemi onaylamadığını ve işçi arkadaşlarımızın işlerine tekrar başlayacağını 04.08.2015 tarihinde basın bülteni aracılığı ile kamuoyunun bilgisine sunmuştur. Geçen süreçte belediyemiz, bu işçilerimizin işe dönüş prosedürlerini ve mevzuat çalışmalarını tamamlamıştır. 04.08.2015 tarihinde kamuoyu ile paylaştığımız sözümüzün gereği olarak işçi arkadaşlarımız 17.08.2015 pazartesi günü işlerine dönecekler ve işbaşı yapacaklardır." denildi.

CİHAN

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst