• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Çin 'de Yürüyen Merdiven Dehşeti

Çin'de bir alışveriş merkezinde, kucağında çocuğuyla yürüyen merdivene binen kadın, çöken mekanizmaya sıkışarak feci şekilde can verdi.
haber.jpg


Çin’in Jingzhou kentinde’ki bir alışveriş merkezinde, çocuğuyla birlikte yürüyen merdivenle üst kata çıkan 30 yaşındaki Xiang Liujuan isimli kadın, merdivenin önündeki kapağın aniden açılması sonucu, merdivenin altındaki boşluğa sıkıştı.

Küçük çocuğunu ileri doğru iterek kurtaran anneye, etrafta bulunan görevlilerin yardım etmeye çalışması ise sonuçsuz kalıyor, genç kadını sıkıştığı yerden çıkarmayı başaramıyorlar.

Çocuk kazadan yara almadan kurtulurken, anne olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, talkihsiz kadının cesedini ise, 4 saatlik çalışma sonunda çıkartabildi.

Yapılan incelemeler sonucunda ise, meydana gelen kazanın, merdiveni tamir eden işçinin metal kapağı kapattıktan sonra vidalarını takmayı unutmuş olmasından kaynaklandığı belirlendi.


Kaynak :
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst