• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Dış Cephe Çalışması

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2013
Şehir
Yurt Dışı
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
Sakarya 'dan bir yüksekte çalışma fotoğrafı. Ever herkes para kazansın fakat hayatını göz göre göre tehlikeye atmadan.. Hantal şikayet sistemi de bu uygunsuzluklara tuz biber olmakta.

aa.jpg
 
Gökhan bey bilgisini verdiği uygunsuzlukta maalesef kaza geliyorum demiştir. Aynı yerde aynı çalışanlar ve işte sonuç.. Çalışan 4. kattan Aşağıya düşmüş ve çalışanın beli ve ayağı kırılmıştır. Tedavisi devam etmektedir.

aa.jpg
 
Daha önce sayfamız üzerinden aynı iş kapsamında uyarı yapmış ve 2 gün sonra bu işte kaza olduğunu duyurmuştuk. Değişen nedir hiç bir şey !! Çalışan bildiği gibi devam ediyor, denetlemesi gereken denetlemiyor.

1.jpg
 
Üst