• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Erzincan'da Iş Kazası: 1 Ölü

Erzincan'da İş Kazası: 1 Ölü
erzincan-da-is-kazasi-1-olu-2_8644_o.jpg

Erzincan'da meydana gelen iş kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
20 saat önce

Erzincan'da meydana gelen iş kazasında bir kişi hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Erzincan Gülabibey Mahallesi Keresteciler sitesinde bulunan iş yerinin deposunda vinç üzerindeki inşaat demirlerini depoya indirmeye çalışan Emre Mongüç (21), bağlantı noktasının kopması sonucu vincin altında kaldı. Mongüç'ün çalışma arkadaşları tarafından olay yerine çağrılan sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Mongöç'ün öldüğünü tespit etti. Mongöç'ün cenazesi savcı tarafından yapılan incelemenin ardından Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Haber Yayın Tarihi: 21.07.2015 19:31:00 AA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst