• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Evlerde cam temizliği

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2013
Şehir
Yurt Dışı
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
Bildiğiniz üzere evlerimizde ki en büyük tehlikelerden birisi özellikle yüksek katlı binalarda yapılan cam temizliğidir. Bir çok evde ki genel yaklaşımda aile bütçesine katkı olması amacıyla annelerimiz yada kız kardeşlerimiz tarafından camların temizlenmesi yönündedir. Bu beraberinde de birçok tehlikeyi getirmektedir. Genellikle camdan dışarı sarkarak yapılan cam temizliği büyük riskler doğurmaktadır.

Bu şekilde yapılan temizlik çalışmalarında birçok kez de kazalar meydana gelmiş temizlik yapan aile ferdi yada temizlik faaliyetini iş olarak yapan birçok bayan ağır yaralanmış veya iş kazası kurbanı olmuştur. Bu kazalar ile ilgili birkaç örnek habere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
 1. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 2. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 3. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
Bu kazaların önüne geçmek için profesyonel firmalar kullanılabilir fakat bu oldukça maliyetli bir işlem olacaktır.

Bir başka yöntem olarakta mıknatıslı cam silici aparatları kullanılması yönünde olabilir. Bu ilk alternatife göre çok daha uygun bir maliyet demektir. Mıknatıslı cam silici aparat tamamen evin içinden kontrol edildiği içinde oldukça güvenli bir yöntemdir. İlgili ürün ince camlar için ve çift camlar için farklıdır temin etmek isteyenlerin dikkat etmesini öneririz. Bu ürün ile ilgili birkaç fotoğrafa ve videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1.jpg 2.jpg 3.jpgNereden temin edebilirsiniz?
 1. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 2. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 3. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 4. Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Ürünü kullananlardan ayrıca yorum bekliyoruz. Nasıl bir üründür faydasını gördünüz mü? Böyle bir ürünü almayı düşünür müsünüz?
 
Son düzenleme:
Fatih Bey;

Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim.
linklerde ki ürünleri inceledim, ürünler arasında aşağıda linkte bulunan ürün daha kullanışlı görünüyor.
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Ancak ben daha profesyonel ve mıknatıs özelliği fazla ve cam köşelerini de temizleyebilecek özellikte bir ürün arıyorum.

Paylaşımınız da vermiş olduğunuz aşağıda resimleri bulunan ürünler daha profesyonel ürünlere benziyor.

Nereden temin edebileceğim noktasında yardımcı olursanız memnun olurum.
İyi çalışmalar.
1023-2dfbf91db92308c19bc00db5533fdd73.jpg
1024-90f5cdd2d4e86e4a68ec08d5d4eef671.jpg
1025-262533ff105b811b99ffbbe2231e5c1b.jpg
 
Aydın bey,

harikasınız teşekkür ederiz. Saat farkından dolayı mesajınızı yeni görebildim. ebay gibi sitelerden sipariş verildiği zaman kısa sürelerde geliyor ürünler, herkes güvenle kullanabilir bu tarz siteleri.
 
Üst