• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Fırında Feci Kaza: Başını Hamur Karma Makinesine Kaptırarak Can Verdi

Kocaeli'de ekmek fırınında çalışan 26 yaşındaki sara hastası Şafak Çelik, kriz geçirdiği sırada başını hamur karma makinesine kaptırarak feci şekilde hayatını kaybetti.
haber.jpg

Kocaeli 'nin İzmit ilçesi Alikahya'da bulunan bir ekmek fırınında çalışan 26 yaşındaki sara hastası Şafak Çelik, başını hamur karma makinesine kaptırarak feci şekilde hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, İzmit Yenişehir Mahallesi Gökhan Sokak'ta ikamet eden Şafak Çelik (26), bir akrabasına yardım etmek için çalıştığı AlikahyaKaradenizliler Mahallesi İzaydaş yolunda bulunan ekmek fırınına geldi. İddiaya göre ileri derecede sara hastası olan Şafak Çelik, gece saat 02.00 sıralarında kriz geçirerek çalışmakta olan hamur karma makinesinin içine düştü.

OTOPSİ YAPILACAK

Fırındaki diğer çalışanların haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Gencin hayatını kaybettiği belirlenirken, polisin fırında yaptığı incelemelerin ardından ceset otopsi için Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.

Şafak Çelik'in otopsinin ardından ailesine teslim edilen cenazesi, Hasan Ağa Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Şaka gibi,
Ölende kabahat yok, sara hastası olduğunu bile bile onu orada çalıştıran suçludur,
Sağlıklı insanların bile dönen bir cisme baktıklarında başı döner veya tuhaf olur bazen,
Burada yine İSG bütün yönleri ile karşımızda duruyor,
Maksat insanları çalıştırmak değil, asıl olan sağlıklı ve verimli çalıştırılacak ortamlar hazırlamak ve sürekliliğini sağlayarak güncel tutmaktır,
İSG anlayışının parkta köpek gezdiren kişilerden yerleri süpüren kardeşlerimizi de kapsadığını öğretene kadar anlatacağız,
Bıkmadan anlatmaya da devam edeceğiz,
Varsın bizi görmesin, değer vermesinler,
Bu yol insan sevgisinin cana dönüştüğü yoldur,
Bir can kurtar bir aile kurtulsun,
kazasız günler dilerim,
 
Üst