• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Göçük Altındaki Işçinin Cesedi Bulundu

Göçük Altındaki İşçinin Cesedi Bulundu
20 Mayıs 2015 59
haber.jpg


Kütahya’nın Domaniç ilçesinde, hidroelektrik santral (HES) inşaatında 17 Mayıs’ta meydana gelen göçükte toprak altında kalan işçinin cesedine ulaşıldı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Garp Linyitleri İşletmesi (GLI) Müessesesi, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) ve AKUT Arama Kurtarma Derneği görevlileri, Karaköy’de HES 2 inşaatında toprak altında kalan 32 yaşındaki Ersan Akay’ın cesedini, dün sabah tünelin ağzından 107 metre içeride buldu. Olaydan 35 saat sonra ulaşılan ceset, 112 Acil Servis ekiplerince Domaniç Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Akay’ın cesedi, otopsinin ardından memleketi Giresun’a gönderildi. Akay’ın, iznini İstanbul’da geçirirken tünelde göçük riski oluşunca firma yetkilileri tarafından tahkimat (güçlendirme) için çağrıldığı ve söz konusu iş kazasından iki gün önce gelip tekrar çalışmaya başladığı öğrenildi.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
futbolcu ne iş yapar? ne alaka diyenler olabilir, futbolcu işin gereğini yerine getirmek için bütün çabasını ve aklını o işe veren kişidir,
kardeşim toprak yükünün bu hale gelmeden emniyetini köy muhtarı alacak değil ya,
konuşacak çok şey var, ölene rahmet diliyorum,
ders çıkartırlar diye de dua ediyorum,
kazasız günler,
 
Üst