• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Havalı Kompresör Tabancasıyla Şaka Hastanede Bitti!

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
30 Mart 2014
Konular
1.518
Mesajlar
2.288
Tepki puanı
1.687
Yaşadığınız Şehir
Yurt Dışı
Karaman'da bir plastik doğrama fabrikasında çalışan H.Ş.T., iş arkadaşı R.H.'nin makatına şaka olsun diye havalı kompresör tabancası soktu. Bağırsakları yırtılan R.H. hastaneye kaldırıldı.
haber.jpg

Olay, dün saat 20.15’de Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir plastik doğrama fabrikasında meydana geldi. H.Ş.T. (39) ve R.H. (42) iş bitimi iddiaya göre şakalaşmaya başladı. Şakalaşmanın dozunu artıran H.Ş.T., iddiaya göre havalı kompresörün tabancasını R.H.’nin makatına tutması sonucu, R.H.’nin karnında şişme oldu. Karnı bir anda havayla dolan R.H., H.Ş.T. ve diğer iş arkadaşları tarafından otomobille Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bağırsaklarına hava dolduğu ve yırtılmaya meydana geldiği saptanan R.H., ameliyata alındı. R.H.’nin ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Polise ilk olarak R.H.’nin havalı kompresörün tabancasını üzerine düştüğünü belirten iki arkadaş, daha sonra şakalaştıklarını itiraf etti. H.Ş.T. de polis tarafından gözaltına alındı.

BİR BENZERİ İSTANBUL'DA YAŞANMIŞTI

İstanbul'daki Ayazağa Sanayi Sitesi'ndeki bir marangozhanede çalışan işçi, iş çıkışı üzerlerindeki talaşları kompresörle temizlerken şaka olsun diye arkadaşının makadına doğru hava tutmuştu. Buna kızan arkadaşı da "Şaka öyle olmaz böyle olur" diyerek hava tabancasını alıp şakayı yapan arkadaşıın makadına sokmuş ve bağırsakları patlayan işçi, hastane yolunda hayatını kaybetmişti.

Muammer ŞEN/KARAMAN, (DHA)

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Kaynak :
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Katılım
12 Ağustos 2014
Konular
157
Mesajlar
364
Tepki puanı
412
Geçtiğimiz tarihlerde de aynı olaydan bir ölüm vardı. İlerideki tarihlerde de olacaktır... Sağolsun OSGB lerimiz ve insanlarımızı çok güzel eğitiyorlar... (Tüm OSGB leri kapsamaz.)
 

Musa Kamil Ekin

Yönetim Grubu
Katılım
6 Nisan 2015
Konular
2.038
Mesajlar
2.222
Tepki puanı
975
Dört dörtlük eğitim verdiklerine inanmıyorum. Eğitim verdik mi verdik verdiklerine dair personel imza föyünü imzaladı mı bitti...
 
Üst