• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Kazası İşçi strafor makinesine kolunu kaptırdı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren bir strafor imalathanesinde meydana gelen olayda, 13 yaşındaki bir işçi strafor doğrama makinesine sağ elini kaptırdı. İşçinin kurtarılması için olay yerine 112 ve itfaiye arama kurtarma ekipleri sevk edildi. İşçi, 2 saat süren çalışma sonucu makinenin parçasıyla birlikte kurtarıldı ve hastaneye kaldırıldı. Jandarma komutanlığı olayla ilgili tahkikat başlattı.​

1720289801406.png


Bursa'nın İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren bir strafor imalathanesinde meydana gelen olayda strafor doğrama makinesine kolunu kaptıran işçi ağır yaralandı.

Olay, saat 09.30 sıralarında İnegöl'ün Çeltikçi mahallesinde faaliyet gösteren strafor imalathanesinde meydana geldi. İş yerinde çalışan 13 yaşındaki işçi Muhammet Y., strafor parçalama makinesine sağ elini kaptırdı. Elinden başlayıp omzuna kadar makine içine çekilen işçinin imdadına arkadaşları yetişti. Kolu makinede sıkışan işçinin kurtarılması için olay yerine 112 ve itfaiye arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler genci kurtarmak için titiz çalışma başlattı. Genç, 2 saat süren çalışma sonucu makinenin parçasıyla birlikte kurtarıldı. Acılar içinde kalan genç Ambulansla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Genç işçi ilk müdahalenin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildi.Jandarma komutanlığı ekipleri olayla ilgili tahkikat başlattı.

Kaynak:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst