• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi (IOSH Managing Safely)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Sertifika
Diğer Belge
Firma
ABL Group
IOSH Eğitimleri ile çalışanlar, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını geliştirmekte ve etkin bir yönetim sağlayarak kariyerlerine katkıda bulunmaktadırlar. IOSH Eğitimleri güncel en iyi uygulamalara odaklanarak, katılımcılara farklı endüstriler, ülkeler ve iş seviyelerinde imkanlar sunmaktadır.

IOSH Eğitimleri ile en doğru ve güncel sektörel bilgilerle, akredite eğitmenlerin deneyimlerini ve British Safety Council’ün 60 yıllık bilgi birikimini paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Eğitim boyunca pratik ve interaktif uygulamalarla bireysel yetkinliklerinizi arttırırken, kurumunuzdaki profesyonel iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

IOSH MANAGING SAFELY EĞİTİMİ
IOSH Managing Safely Eğitimi; ekip liderlerinin, denetçilerin, her kademedeki yöneticilerin ve bölüm direktörlerinin ekiplerinde iş sağlığı ve güvenliğini etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Eğitim içeriği
  • İş sağlığı ve güvenliği yönetimine giriş
  • Risklerin değerlendirilmesi
  • Risklerin kontrol edilmesi
  • Sorumlulukların belirlenmesi
  • Tehlikelerin tanımlanması
  • Kazaların ve vakaların incelemesi
  • İş sağlığı ve güvenliği performansının ölçülmesi ve izlenmesi

Ekli dosyalar

• DW Module 1.pdf
    343,1 KB · Görüntüleme: 92
  • DW Module 2.pdf