• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Iş Kazası Değil Ama Kader Kazası...

İş başvurusuna giderken kazada öldü
Düzce'de bir fabrikaya iş başvurusu yapmaya giden 30 yaşındaki Murat Yazgan motosikletiyle yaptığı kazada yaşamını kaybetti.
7 Ağustos 2015 15:16
30737833-640x360.jpg


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
sabah saatlerinde, Beyköy Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana geldi. Güngör Kaya yönetimindeki 81 DG 047 plakalı
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
le karşı yönden gelen Murat Yazgan yönetimindeki plakasız motosiklet organize sanayi bölgesi içerisindeki kavşakta kafa kafaya çarpıştılar.

Murat Yazgan olay yerinde hayatını kaybederken, Güngör Kaya ise yaralandı.
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Güngör Kaya tedavi altına alındı.

Kazada ölen evli ve 1 çocuk babası Murat Yazgan’ın
grey.gif
bir fabrikaya iş başvurusu yapmaya gittiği öğrenildi. Yazgan’ın cesedi Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(DHA)
 
Üst